Zúčastněte se závodu na horských kolech Bike Prague 2016

05/06/2016

V sobotu 11. června 2016 se již po páté pojede závod na horských kolech Bike Prague 2016, který je součástí mezinárodní série Inter – Mountain Series.

Oblíbená sportovní akce, nad kterou převzal záštitu starosta Prahy 5 Radek Klíma (TOP 09), startuje před obchodním centrem Galerie Butovice a trasa závodu dále vede přes Prokopské údolí do CHKO Český kras a zpět.

„Bike Prague je určen nejen pro špičkové české a zahraniční cyklisty, ale také pro amatéry a děti. Závodníci budou mít na výběr ze dvou tras, kratší na 35 km a delší na 65 km. Pro malé bikery jsou připravené trasy od 350 metrů do 3 km,“ uvedl starosta.

Kratší trasa potěší všechny, kteří jezdí rádi na kole a mají chuť zažít atmosféru závodu. Trasa vede po širokých cestách bez technických libůstek a dá se jet i na trekovém kole. Samozřejmě se nepojede úplně po rovině. Trasa je dlouhá 35 km a nastoupáte při ní 600 metrů. Dlouhá trasa je určena ostříleným bikerům i těm, kteří mají rádi výzvy. Těšit se můžete na technické sjezdy, prudké výjezdy, brod a další zajímavá místa. Trasa je dlouhá 65 km a má převýšení 1 200 metrů.

Více informací a registraci naleznete na stránkách bike-prague.cz