Zúčastněte se veřejné urbanisticko – architektonické soutěže “Na pláni”

21/12/2015
Vážení občané Prahy 5, dovolujeme si vám oznámit, že v rámci participativního plánování v lokalitě Na pláni, vypisujeme veřejnou soutěž na urbanisticko-architektonickou studii.
První participativní setkání, již za účasti 3 vybraných architektonických kanceláří vzešlých z této soutěže, se bude konat 19. ledna 2016 od 17 hodin v prostorách ZŠ Radlická. Následně tito tři zpracují návrhy na využití a revitalizaci této lokality a vítězná kancelář bude zpracovávat finální studii.
“Historie lokality Na pláni je dlouhá, plná faulů a nejasností a veřejná soutěž je další krok, jak celou situaci napravit a zapojit veřejnost do rozhodovacího procesu o svém okolí. Po novém roce budu předkládat do Rady MČ Praha 5 schválení výběrové komise k této soutěži, kde budou zástupci páté městské části, MHMP, IPR, Arniky, místních obyvatel a odborníků,” dodává Mgr. Lukáš Budín, 1. zástupce starosty MČ Praha 5.
Přihlášky odevzdávejte nejpozději do 12. ledna 2016 do 12 hodin.
Všechny informace o soutěži, přihlášku a její pravidla naleznete na praha5.cz