Ve zdejším školství se rozběhl projekt MAP IV

23/07/2024

Městská část Praha 5 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský na realizaci Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání IV (MAP IV). Jedná se již o čtvrtý projekt v tomto plánovacím procesu, kterému se MČ Praha 5 věnuje od roku 2016. Aktuální MAP IV probíhá od letošního 1. března a potrvá až do konce roku 2025.

MAP významně přispívá k prohloubení spolupráce školských subjektů a dalších aktérů ve školství na území MČ Praha 5 a MČ Praha-Slivenec. Tím pomáhá zvyšovat kvalitu vzdělávání v místních mateřských a základních školách. Těch je do projektu zapojeno celkem 55, z toho 36 je zřizovaných naší městskou částí a dalších 19 má jiného zřizovatele.

Další podrobnosti o MAP IV včetně akcí, které se v jeho rámci uskutečnily v uplynulých čtyřech měsících, najdete níže v přiložené tiskové zprávě.

Projektový Den Země v Tyršově ZŠ.

Přílohy ke stažení