Vánoční šance pro váš strom

26/08/2024

Chystáte se na podzim pokácet na svém pozemku jehličnan? Možná by ještě mohl dobře posloužit občanům Prahy 5.

Hledáme tři stromy, které tradičně v čase adventu a vánočních svátků ozdobí zdejší veřejná prostranství. Třeba mezi nimi bude právě ten váš, zkuste nám ho nabídnout!

Vhodné druhy: smrk, jedle, douglaska

Výška stromu: 10–15 m (jeden – před kostel sv. Václava na Smíchově), 3–4 m (dva – na Trnkovo nám. a Tilleho nám. na Barrandově)

Přístup: musí být vhodný pro velký jeřáb a další techniku, nejlépe mimo parkovací stání a dosah MHD

Pokud se nám do 8. září ozvete na níže uvedený e-mail, přijdou si zaměstnanci úřadu strom prohlédnout a posoudí jeho vhodnost. U vybraných stromů zajistíme pokácení a odvoz na náklady městské části.

Budeme rádi, když společně vykouzlíme atmosféru Vánoc díky místním stromům, které budou ještě jednou užitečné!

Kontakt pro nabídku stromů: klara.pankova@praha5.cz