Program Evropa pro občany společně s Trogir – “EURODEM”

14/08/2015

Městská část Praha 5 byla partnerským městem Trogir, Chorvatsko, pozvána k účasti na projektu EURODEM, který se bude konat v termínu od 3. do 8. září 2015.

Tento projekt je uskutečněný v rámci programu „Evropa pro občany“. Na EURODEM konferenci bude Městská část Praha 5 prezentovat a definovat priority pro budoucí spojení projektů s cílem zlepšení aktivity v oblasti participace občanů na demokratickém vládnutí. Dále se na konferenci mezi jednotlivými partnerskými městy a účastníky povedou sezení s odborníky nebo workshopy.

Hlavním cílem této cesty je výměna a sdílení názorů, rozvinutí platformy pro výměnu zkušeností demokratického vládnutí v Evropě a zároveň zvýšení znalostí o efektivnějším občanském řízení.

Přílohy ke stažení