Praha 5 poskytne svým občanům 1 000 kompostérů

29/09/2015

Městská část Praha 5 uspěla s žádostí o dotaci v rámci Operačního programu Životní prostředí. Státní fond životního prostředí schválil poskytnutí dotace projektu Nákup kompostérů pro MČ Praha 5.

Zájemcům z řad našich občanů tak bude zdarma zapůjčeno po dobu pěti let celkem 1 000 kompostérů o objemu 700 nebo 900 litrů. Po uplynutí této lhůty přejdou kompostéry bezplatně do vlastnictví těchto vypůjčitelů.

Zájemci, kteří mají trvalé bydliště s vhodným pozemkem na Praze 5, se mohou předběžně hlásit na e-mailové adrese: kompostery@praha5.cz

Ve zprávě, prosím, uveďte následující:

• Jméno a příjmení
  • Datum narození
  • Adresu
  • Telefonní číslo
  • E-mailovou adresu
  • Parcelní číslo pozemku, kde bude kompostér umístěn a následně ukládán i vzniklý kompost při tvorbě rekultivačních vrstev

Požadavky oprávněných zájemců budou vyřizovány dle data podání až do vydání zásob.