Po Skalce se poběží již po šesté

18/04/2016

Šestý ročník amatérského krosového závodu pod tradiční záštitou starosty Prahy 5 Radka Klímy odstartuje v neděli 24. dubna v přírodní rezervaci Skalka u ragbyového hřiště Tatry Smíchov.

Jde o úžasný závod, kterého se mohou zúčastnit všechny věkové i výkonnostní kategorie. Vřele ho všem doporučuji,” říká starosta Radek Klíma (TOP 09), který nad akcí převzal záštitu společně s radním pro sport Pavlem Richterem (TOP 09).

Závodníci všech věkových a výkonnostních kategorií si mohou vybrat trať o délce 3 km nebo 6 km. Pro děti jsou připraveny tratě od 300 m do 2 km. Na své si tak přijdou kvalitní běžci, nadšenci i děti. Nejnáročnější účastníci mohou využít trať plnou příkrých stoupání a klesání. Pro méně náročné je připravena trasa, která kopíruje příjemné stoupání lesem.

Těšit se můžete na doprovodný program plný zábavy. Nebude chybět živá hudba, zábava pro celou rodinu, alkobrýle, skákací hrad, program prevence s Městskou policií HMP, ukázky první pomoci a hasičské techniky, mluvící papoušci a další.

Více informací naleznete na htriatlon.cz