“Pětka” pokračuje ve zvyšování bezpečí svých občanů. Policii ČR věnovala novou policejní motorku

26/05/2016

V úterý 24. května se v parku Sacre Coeur konal Dětský den s Prahou 5, který pro děti uspořádala městská část spolu s městskou policií. Akce se zúčastnilo bezmála 800 dětí ze základních a mateřských škol páté městské části. Děti se užily ukázky výcviku koní jízdní policie a služebních psů, učily se, jak poskytnout první pomoc a prohlédly si techniku, kterou při své práci používají policisté a hasiči.

Při této příležitosti předal starosta Prahy 5 Radek Klíma (TOP 09) plk. JUDr. Zdeňce Brotánkové, ředitelce Obvodního ředitelství Policie Praha 2, novou, plně vybavenou motorku, kterou budou policisté využívat k výkonu služby.

„Motorka zlepší vybavenost a dopravní dostupnost policie, tím pádem přispěje i k vyšší ochraně a bezpečí našich občanů,“ uvedl Radek Klíma.