Městská část Praha 5 se zařadila mezi Českých 100 nejlepších

02/12/2015

Praha 5 se umístila na stupních vítězů v soutěži Českých 100 nejlepších pro rok 2015 v kategorii Cestovní ruch a hotelnictví. Ocenění předal starostovi Radku Klímovi prezident Miloš Zeman na galavečeru ve Španělském sále Pražského hradu. Slavnostní události se zúčastnilo 700 osobností veřejné sféry, byznysu i politiky.

Celonárodní měření sil pořádané společností Comenius každoročně oceňuje české firmy a další subjekty ze širokého spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících a mimořádných výsledků. Soutěž má za cíl zviditelnit a ocenit české firmy v co nejširším záběru ekonomických aktivit.

Jediným měřítkem je četnost nominací, návrhy přitom musí splňovat tři omezení: subjekt je zaregistrovaný v tuzemsku a v Česku také platí daně, má nejméně 20 zaměstnanců a jeho obrat za posledních 12 měsíců činil nejméně 30 milionů Kč.