Farmářské trhy na náměstí 14. října

02/03/2017

Od 7. 3. budou na náměstí 14. října probíhat pravidelné Smíchovské farmářské trhy, a to každé úterý a čtvrtek od 8 do 18 hodin. Ke koupi zde budou potraviny a sezonní produkty od malých pěstitelů a řemeslných výrobců, jako je kváskový chléb, slané a sladké pečivo, uzenářské a masné výrobky, med, marmelády, sirupy, uzené ryby, sýry či víno, časem i květinová a zeleninová sadba a první jarní zelenina. „Trhy doplní ty u Anděla, které jsou přeci jen zamířené na jinou cílovou skupinu. Navíc poběží v jiném čase, který je pro všední městský život praktičtější. Trhy u kostela nabídnou i jiné možnosti, než rušná a vytížená zóna u Anděla – třeba posezení s kávou a diskusi se sousedy,“ říká starosta Radek Klíma (TOP 09). Trhy bude na pozemcích městské části provozovat Cateringarden s. r. o.

Více informací zde