Děti ve FN Motol dostaly od starosty Prahy 5 dárky

01/06/2018

Na Den dětí , bezprostředně po slavnostním otevření zrekonstruovaného Dětského ostrova,  navštívil starosta MČ Praha 5 Pavel Richter Pediatrickou kliniku 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice v Motole a drobnými dárky zpříjemnil hospitalizovaným dětem jejich svátek.

„Když si děti nemohou svůj den užít venku, tak jsem přišel za nimi. Ze všeho nejvíc jim přeji, aby byly v pořádku a vrátily se co nejdříve domů,“ dodal starosta.

Návštěvu starosty uvítal a ocenil náměstek pro léčebně preventivní péči FN Motol MUDr. Martin Holcát a primářka pediatrie MUDr. Jana Tejnická. „Je to milé zpestření dne pro naše děti, byly mírně překvapené a návštěva jim udělala velkou radost,“ řekla paní primářka.

Přejeme Kláře, Leontýně, Simoně, Adamovi, Davidovi, Dominikovi i ostatním dětem brzké uzdravení.