Chcete bydlet v obecním bytě?

02/10/2024

Městská část Praha 5 vyhlásila řízení na pronájem osmi volných bytových jednotek, které se uskuteční formou elektronické aukce za nejvyšší nabídnuté nájemné.

Jedná se o byty s dispozicí 1+kk až 4+1 a celkovou plochou 35–155 m2, které se nacházejí na Janáčkově nábřeží, ve Vítězné ulici, v Plzeňské a v Bozděchově.

Nabízený byt 3+kk ve Vítězné ulici

Zájemci o účast v aukci mohou podat přihlášku nejpozději ve středu 23. října 2024 do 18.00 hod. K vyplnění přihlášky slouží výhradně online formulář, dostupný po registraci na aukčním portále poskytovatele, který je pověřený realizací pronájmu. Přihlášku lze poskytovateli poté doručit osobně, poštou nebo elektronicky.

Na uvedených stránkách lze získat rovněž veškeré informace o jednotlivých bytových jednotkách, kompletní podmínky nabídkového řízení a návod, jak se zúčastnit samotné aukce na pronájem bytu. Nabízené byty je možné si osobně prohlédnout při prohlídkách, které se konají 9. a 21. října mezi 16.30 a 18.00 hod. Všechny náležitosti k řízení jsou k dispozici i na úřední desce ÚMČ Praha 5.

Účastníkem řízení se může stát pouze svéprávná fyzická osoba starší 18 let, která je občanem ČR (nestačí jen trvalý pobyt), členského státu EU, Ukrajiny, Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska nebo Islandu. Aukce se naopak nemůže zúčastnit uchazeč, který je v konkurzu, má záznam v Centrální evidenci exekucí a nebylo mu povoleno oddlužení nebo který je dlužníkem po splatnosti vůči MČ Praha 5.

Seznam bytových jednotek ve správě MČ Praha 5 zahrnutých do XV. nabídkového řízení na pronájem: