“Pětka” podporuje Na kole dětem

06/06/2016

Starosta Prahy 5 Radek Klíma (TOP 09) a místostarosta Lukáš Herold (ODS) převzali záštitu nad spolupořadatelstvím sportovní akce Na kole dětem, která se koná od 1. do 11. června napříč celou Českou republikou.

„Jedná se o jedinečnou akci, která se svým charakterem a mezinárodním rozsahem zařadila mezi významné sportovní projekty na podporu onkologicky nemocných dětí,“ uvedl Radek Klíma.

Peleton cyklistů v čele s desetinásobným mistrem světa v jízdě na vysokém kole Josefem Zimovčákem vyrazí na desetidenní cyklojízdu z Bruntálu a do cíle dorazí 11. června v Klášterci nad Ohří. Přidat se k peletonu může každý, ať už jen na kousek, jednu etapu nebo celou trasu.

Pokud byste se chtěli k peletonu přidat, nebo jen účastníky podpořit, přijďte ve čtvrtek 9. června kolem 8:45 hodin do parku Portheimka, kde mají naplánovanou patnáctiminutovou zastávku.

Více informací naleznete na nakoledetem.cz