PŘEHLED DĚTSKÝCH DNŮ NA “PĚTCE”

25/05/2016

Zveme vás a vaše ratolesti na čtyři oslavy dne dětí, které se budou na Praze 5 konat za podpory městské části. Zábavná odpoledne jsou určená jak dětem tak i jejich rodičům.

Dětský den na Barrandově se uskuteční 26. května od 15 hodin již tradičně na Trnkově náměstí. Děti se mohou těšit na zábavné odpoledne plné soutěží a atrakcí. Nebude chybět ani divadélko a klaun. Oblíbenou a tradiční akci pořádá pod záštitou starosty Radka Klímy (TOP 09) Kulturní a rodinné centrum Barrandov.

Již třetí ročník dne dětí se bude konat také v parku Na plání 28. května od 14 hodin. Těšit se můžete na občerstvení, hry pro děti, spoustu jídla, dobré hudby a především skvělé nálady. V letošním roce také proběhne koncert akustické kapely (na malé kombo) a po 17 hodině vystoupí kouzelník Magistr Kelly s workshopem – naučí děti několik triků.

Ve středu 1. června ve 12 hodin startuje dětský den Dream Team for kids 2016 v Parku Portheimka. Na své si přijdou jak děti, které si zasoutěží a poznají nové kamarády, tak i jejich rodiče kteří si poslechnou dobrou muziku.

V pátek 3. června bud následovat Dětský den Khamororo, který odstartuje v 15 hodin v Parku Portheimka. Pro děti i dospělé bude připravený bohatý odpolední program plný zábavy, hudby, soutěží a dalších překvapení. K dobré náladě přispěje i vystoupení kapel a dětských tanečních souborů z celé ČR. Bojový tanec – capoiera – představí soubor Bojovat srdcem z Brna, pěvecké workshopy povedou sestry Matiovy. Zařádit si budou moci i ti nejmenší, a to na dřevěném kolotoči, skákacím hradě, anebo se budou moci projet v kočárech tažených poníky. Připravené jsou také dětské dílny: výroba originálního šperku, umělecká dílna, kreslení, megabubliny, malování na obličej a mnoho dalšího.