FESTIVAL KOLEM SVĚTA

01/03/2016

Městská část Praha 5 se již tradičně stala spolupořadatelem cestovatelského festivalu Kolem světa, který proběhne o víkendu 12. – 13. března 2016 v Národním domě na Smíchově. „Pětka“ tak přivítá stovky návštěvníků, kterým festival vedle přednášek nabídne i exotická jídla a jedinečná vystoupení zahraničních umělců.

„Festival Kolem světa má na Praze 5 již jedenáctiletou tradici. V salóncích Národního domu v rámci programu proběhnou také workshopy a výstavy neziskových organizací a jejich projektů v rozvojových zemích,“ říká radní Petr Hnyk, který nad akcí převzal záštitu.

Během festivalu se můžete zúčastnit padesáti komentovaných projekcí, prohlédnout si fotografie z nedostupných míst světa, setkat se se zahraničními hosty a se zajímavými osobnostmi. Připraveny budou interaktivní workshopy tradičních řemesel Asie nebo Afriky a nebude chybět ani možnost zakoupení tradičních výrobků z Mexika, Peru, Indonésie či Nepálu a dalších exotických zemí světa.

Více informací o festivalu a přesný program naleznete na www.kolemsveta.cz