Rozvojové plány a projekty si můžete od ledna prohlédnout v Malé výstavní síni

21/12/2015

Vážení občané Prahy 5, dovolujeme si vám oznámit, že v lednu otevřeme nově koncipovanou expozici, zaměřenou na rozvojové plány a projekty, situované na území městské části Praha 5.

Výstava, nad kterou převzali záštitu starosta Prahy 5 MUDr. Radek Klíma, místostarosta Mgr. Lukáš Budín a radní Ing. Pavel Richter, bude otevřena od úterý 12. ledna 2016 v Malé výstavní síni ÚMČ Praha 5 – Štefánikova 13, 15. Výstavu si můžete prohlédnout od úterý do pátku, vždy od 13 do 18 hodin.

Protože je naše městská část jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí na území hl. m. Prahy, chceme tímto veřejnosti v Malé výstavní síni postupně představit celou řadu realizací a záměrů, které jak doufáme, přispějí k rozvoji jak městské části Praha 5, tak i ke koncepci v rámci urbanistického řešení celého území hl. m. Prahy.

Jako první jsme pro leden a únor oslovili architektonické studio QARTA Architektura a developerskou společnost Skanska, s jejichž pracemi se budete moci na výstavě seznámit.