Polívková smršť

05/10/2015

Vážení občané Prahy 5, ve dnech 5. – 9. října 2015 se na pěší zóně Anděl uskuteční velká říjnová Polívková smršť!

Přijďte ochutnat tradiční i méně tradiční polévky od předních kuchařů nejlepších českých restaurací jako je Roman Paulus, Ondřej Slanina, Jan Wiesner, Filip Vobořil, Patrik Šandor a další. Šéfkuchaři, kteří polévky připravili sami a na vlastní náklady, Vám budou zároveň k dispozici na místě konání, což z této akce tvoří výjimečný a neopakovatelný zážitek.

V pondělí 5. října si pro Vás Roman Paulus připaví vynikající Dýňový krém! V úterý se na Vás bude těšit Jan Wiesner z Prague Marriott Hotel a jeho cizrnová polévka. Ve středu 7. října můžete na náš stánek přijít ochutnat francouzskou pórkovou polévku Vichyssoise od Ondřeje Mrvy, který je šéfkuchařem v Secret of raw. Další den uvaří Patrik Šandor z restaurace Umami netradiční polévku Tom Yum s kokosovým mlékem, kuřecím masem a skleněnými nudlemi. A co si připraví v pátek 9. října Polífkárna? Nechte se překvapit!

Cena každé polévky je 55 Kč. Na zdravé složení polévek bude již tradičně dohlížet český guru zdravého stravování – paní Kateřina Cajthamlová.

Zároveň Vaší návštěvou a nákupem polévky podpoříte Centrum moderní rehabilitace ERGO Aktiv, o.p.s., které pomáhá lidem, jež prodělali mozkovou mrtvici nebo jiné poškození mozku a musí se potýkat s následky této nemoci při návratu do běžného života a do zaměstnání.

Informace o Centru moderní rehabilitace ERGO Aktiv, o.p.s., o naší činnosti a o možnostech, jak dále pomoci najdete na webových stránkách: www.ergoaktiv.cz

Více informací o akci naleznete na www.polivkovasmrst.cz