Oznámení o zrušení zasedání Zastupitelstva MČ Praha 5

04/09/2015

Dovolujeme si vám oznámit, že 6. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 5, svolaného na 8. září 2015 od 13:00 je zrušeno.

Odůvodnění zrušení zasedání Zastupitelstva MČ Praha 5:

Vzhledem k tomu, že Výbor majetku a investic městské části Praha 5, jehož zasedání, svolané na den 2. září 2015, se z důvodu neusnášeníschopnosti nekonal a nedošlo tak k projednání bodu č. 1 z navrženého programu Výboru majetku a investic – „Zásady pro prodej bytů Městské části Praha 5“, který je zásadním pro nakládání s majetkem městské části a pro další postup ohledně privatizace majetku městské části Praha 5. Výše uvedený bod je stěžejní pro chod Úřadu městské části Praha 5 a má přímý dopad na rozpočet v následujícím roce 2016.

Projednání a schválení výše uvedeného bodu Výborem majetku a investic je předpokladem k zařazení tohoto bodu na program jednání Zastupitelstva městské části Praha 5. Z důvodu neprojednání bodu „Zásady pro prodej bytů Městské části Praha 5“ tak tento nemůže být zařazen jako řádný bod programu jednání Zastupitelstva městské části Praha 5.

Výše uvedený bod byl stěžejním bodem celého plánovaného zasedání Zastupitelstva městské části Praha 5. Ostatní body programu jsou tvořeny z převážné většiny pouze zprávami o činnosti výborů a komisí a bodů, které snesou odkladu do následujícího jednání zastupitelstva.

Konat zasedání v situaci, kdy je patrné, že o stěžejní věci nebude možné z výše uvedeného důvodu rozhodnout, by bylo zjevně nehospodárné a nerozumné.

O novém termínu konání zasedání Zastupitelstva MČ Praha 5 vás budeme informovat.