Den dětí v Parku Sacré Coeur

22/05/2018

Žáci mateřských a základních škol Prahy 5 si užili dobrodružné dopoledne

Za krásného počasí, v úterý 22. května, se konal v Parku Sacré Coeur  Den dětí ve spolupráci s Městskou policií, Hasičským záchranným sborem a Policií České republiky. Pro děti z mateřských škol a nižších stupňů základních škol  byly připraveny soutěže, sportovní akce a výtvarné dílny.

Probíhala ukázka výcviku koní jízdní skupiny OŘ MP Praha 5, ukázka výcviku služebních psů Městskou policií, prezentace Policie ČR a Hasičského záchranného sboru.

Akce se konala pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, člena rady Městské části Praha 5 a Mgr. Víta Šolleho, zástupce starosty Městské části Praha 5.

Napsali o akci: