MŠ a ZŠ Weberova: Bazén bude zprovozněn koncem dubna, obnova fasád skončí v květnu

23/03/2018

Pevné termíny dokončení stavby schválila ve středu 7. března 2018 na svém zasedání Rada městské části Praha 5 v dodatku ke smlouvě pro realizaci veřejné zakázky s názvem „ZŠ Weberova – pokračování rekonstrukce fasád“.

„Schválení dodatku smlouvy s pevně danými daty pro otevření bazénu a ukončení veškerých prací je dobrou zprávou především pro děti a rodiče. Skončí nepříjemné provizorium spojené s rekonstrukcí školy,“ připomíná radní pro majetek Martin Damašek (TOP 09) a dodává: „Rekonstrukci bohužel zpomalilo zejména zvýšené množství demontáže nebezpečných azbestových desek, které byly součástí protipožární ochrany, a montáž nového protipožárního podhledu. Mám radost, že žáci školy budou moci konečně využívat veškerou školní vybavenost bez omezení.“

Podívejte se, jak rekonstrukce pavilonu E pokračuje – viz fotografie níže.

Předmětem akce v Mateřské a Základní škole Weberova 1090/1 v Praze 5 Košířích je výměna původní zavěšené fasády z Boletického panelu, obsahujícího azbestové desky.