Hráči SK Motorlet se zúčastní zahraničního fotbalového turnaje

13/09/2017

Dne 23. 9. 2017 se deset jedenáctiletých hráčů z fotbalového klubu SK Motorlet zúčastní II. ročníku fotbalového turnaje, konaného na počest Jedreka Szwajkerta. Turnaj se bude konat v městské části Žoliborz ve Varšavě (Polsko) a je pořádán na počest jedenáctiletého chlapce, který zemřel 29. 9. 1944 během Varšavského povstání. Nad tímto přátelským fotbalovým utkáním převzal záštitu zástupce starosty Bc. Lukáš Herold a radní Bc. Martin Damašek. Den před samotným turnajem naši žáci navštíví Muzeum Varšavského povstání. Naši žáci budou mít možnost navázat nová přátelství, užít si sportovní utkání v zahraničí a také poznat dějiny Polska 20. století. Děkujeme městské části Žoliborz za spolupráci a našim žákům přejeme šťastnou cestu, příjemné zážitky a hodně nových kamarádů.