Pozvánka na Dětský den

24/05/2017

Přijďte s dětmi na “Dětský den s Městskou policií, Policií ČR a Hasičským záchranným sborem” v parku Sacre Coeuér v Praze 5

V úterý 30. května od 9,00 hod. do 12,30 hod pořádá Městská část Praha 5 “Dětský den s Městskou policií, Policií ČR a Hasičským záchranným sborem” v parku Sacre Coeuér. Přijďte s dětmi, čeká Vás spousta zábavy a soutěží pro malé i větší školáky. Záštitu na akcí převzal radní JUDr. Petr Lachnit.

Na programu dne bude mimo různých soutěží a dovádění ve skákacím hradu také předvedení jízdní skupiny městské policie na koních se simulovaným přechodem ohně a dýmem. Velkým překvapením pro všechny přítomné určitě bude PUSHBALL. Pro nezasvěcené se jedná o fotbalové klání s velkým míčem, který po hřišti do branek přesunují koně vedené strážníky v jejich sedle. Podívaná to bude vskutku netradiční!

Kdo chce, může si ve stanici přírodovědců Domu dětí a mládeže prohlédnout krásnou expozici živé flory a fauny.
Před budovou policejního ředitelství parku Sacre Coeuér bude stát nablýskaná policejní technika. Budou zde policejní vozy, motocykly a skútry

Na akci se bude podílel i jednotka Hasičského záchranného sboru, zvědaví školáci tak budou moci nahlédnout do útrob zásahového vozidla a pak mohou pod dozorem zkušených hasičů slaňovat mezi stromy.