Priorita 7-8 2024

15/07/2024

Prázdninové číslo časopisu PRIORITA, informačního zpravodaje Státního fondu životního prostředí ČR, právě vyšlo. V několika textech se věnuje uhlí. Dočtete se, jak požádat o dotaci na výměnu starého kotle doma, ale i při renovacích obecných či veřejných budov nebo v průmyslových a výrobních podnicích.

Představují se také se úspěšné projekty. Například projekt energetického centra, které dokáže přežvýkat leckterý odpad i s obalem.

Reportáže táhnou. Jedna nás zavede k melioracím, respektive k ne melioracím, protože ty už jsou odstraněné a les může lépe dýchat. Druhá cesta vede na Šumavu, kde jsou opravené stezky. Přečtěte si také o dalších projektech, kterým k realizaci pomohla některá z dotací pro životní prostředí.

Stáhněte si Prioritu číslo 7-8/2024