Poděkování za dlouholetou výbornou práci

26/06/2024

Starostka Radka Šimková (Praha 5 sobě) poděkovala paní Jarmile Kopečkové za její záslužnou činnost pro naši městskou část. Špičková stenografka až donedávna pořizovala těsnopisecké zápisy z jednání zdejšího zastupitelstva a pro Prahu 5 odváděla i ve vysokém věku ohromné množství precizní práce. Jak sama uvedla, přepisování některých stenozáznamů jí druhý den po jednání zabralo dalších třeba až 16 hodin. Při setkání na radnici poděkovali paní Kopečkové za skvělé služby spolu se starostkou i ostatní radní.

O životních osudech paní Kopečkové se dočtete v červnovém čísle našeho časopisu Pětka (na str. 29).

Paní Jarmila Kopečková (zcela vpravo) se starostkou Radkou Šimkovou (Praha 5 sobě) a místostarostou Milanem Krylem (Piráti). Foto: Veronika Eichlerová.