Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Zastupitelstvo a rada

Zastupitelstvo a rada

Rada

Ing. Pavel Richter
Ing. Pavel Richter
Martin Slabý
Martin Slabý
Bc. Lukáš Herold
Bc. Lukáš Herold
Mgr. Vít Šolle
Mgr. Vít Šolle
JUDr. Tomáš Homola
JUDr. Tomáš Homola
RNDr. Radomír Palovský, CSc.
RNDr. Radomír Palovský, CSc.
JUDr. Petr Lachnit
JUDr. Petr Lachnit
Jan Trojánek
Jan Trojánek
Bc. Martin Damašek
Bc. Martin Damašek

Zastupitelstvo

Jméno Funkce E-mail Telefon
Ing. Tomáš Adamják člen zastupitelstva tomas.adamjak@praha5.cz
MUDr. Michal Bednář člen zastupitelstva, předseda Komise kulturní a obnovy památek michal.bednar@praha5.cz
Mgr. Lukáš Budín člen zastupitelstva lukas.budin@praha5.cz
RNDr. Viktor Cais člen zastupitelstva, předseda Výboru komunikace, předseda Dramaturgické rady viktor.cais@praha5.cz 257000515
Ing. Josef Cuhra člen zastupitelstva, předseda politického klubu KDU-ČSL josef.cuhra@praha5.cz
Viktor Čahoj člen zastupitelstva, předseda Finančního výboru viktor.cahoj@praha5.cz 257000542
Mgr. Zdeněk Doležal člen zastupitelstva, předseda Výboru životního prostředí, předseda politického klubu ODS zdenek.dolezal@praha5.cz 257000898
Josef Endal člen zastupitelstva, předseda Výboru majetku a investic, předseda Komise bytové josef.endal@praha5.cz 257000515
Ing. Martin Frélich člen zastupitelstva, předseda Výboru podpory podnikání, zahraničních vztahů a EU fondů, předseda Volebního a mandátového výboru martin.frelich@praha5.cz 257000510
Ing. arch. Zuzana Hamanová členka zastupitelstva, předsedkyně Výboru územního rozvoje zuzana.hamanova@praha5.cz 257000514
Mirka Havlová členka zastupitelstva mirka.havlova@praha5.cz
Bc. Lukáš Herold zástupce starosty MČ P5 lukas.herold@praha5.cz 257000902
doc. Dr. phil. Pavel Himl člen zastupitelstva pavel.himl@praha5.cz
Petr Hnyk člen zastupitelstva petr.hnyk@praha5.cz
JUDr. Tomáš Homola radní MČ P5 tomas.homola@praha5.cz 257000514
Pavel Chramosta člen zastupitelstva pavel.chramosta@praha5.cz
Ing. Vítězslav Katzer člen zastupitelstva vitezslav.katzer@praha5.cz
Ing. Jan Kárník člen zastupitelstva jan.karnik@praha5.cz
Ing. Karel Klíma člen zastupitelstva karel.klima@praha5.cz
MUDr. Radek Klíma člen zastupitelstva, předseda Komise sociálně-právní ochrana dětí radek.klima@praha5.cz
Mgr. Petra Komárková členka zastupitelstva, předsedkyně Redakční rady petra.komarkova@praha5.cz
Bc. Tatiana Konrádová členka zastupitelstva, předsedkyně politického klubu SZ tatiana.konradova@praha5.cz
Ondřej Kreidl člen zastupitelstva ondrej.kreidl@praha5.cz
JUDr. Petr Lachnit radní MČ P5 petr.lachnit@praha5.cz 257000904
MUDr. Zlatko Marinov člen zastupitelstva, předseda Návrhového výboru, předseda Komise sociální a zdravotní zlatko.marinov@praha5.cz
Josef Matoušek člen zastupitelstva josef.matousek@praha5.cz
Bohdana Milatová, DiS. členka zastupitelstva bohdana.milatova@praha5.cz
Ing. Tomáš Mysliveček člen zastupitelstva, předseda Komise informačních technologií tomas.myslivecek@praha5.cz
RNDr. Radomír Palovský, CSc. radní MČ P5 radomir.palovsky@praha5.cz 257000896
MUDr. Lidmila Pochopová členka zastupitelstva lidmila.pochopova@praha5.cz
Mgr. Martina Pokorná členka zastupitelstva martina.pokorna@praha5.cz
Mgr. Nadežda Priečinská členka zastupitelstva, předsedkyně Komise dopravní nadezda.priecinska@praha5.cz
Martin Slabý 1. zástupce starosty MČ P5 martin.slaby@praha5.cz 257000513
Mgr. Jan Smetana člen zastupitelstva, předseda politického klubu ČSSD jan.smetana@praha5.cz
PhDr. Marie Sternová, Ph.D. členka zastupitelstva marie.sternova@praha5.cz
Mgr. Jakub Suchel člen zastupitelstva jakub.suchel@praha5.cz
Ing. Jarmila Svobodová členka zastupitelstva, předsedkyně politického klubu TOP 09 jarmila.svobodova@praha5.cz
Mgr. Vít Šolle zástupce starosty MČ P5 vit.solle@praha5.cz 257000506
Jan Trojánek radní MČ P5, předseda politického klubu ANO 2011 jan.trojanek@praha5.cz 257000502
PhDr. Marie Ulrichová - Hakenová členka zastupitelstva, ombudsmanka MČ Praha 5 marie.hakenova@praha5.cz 257000944
Mgr. Lucie Vávrová, Ph.D. členka zastupitelstva lucie.vavrova@praha5.cz
Ing. Ondřej Velek člen zastupitelstva, předseda Kontrolního výboru ondrej.velek@praha5.cz 257000256
Vojtěch Zapletal člen zastupitelstva vojtech.zapletal@praha5.cz
Vytisknout