Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Andersenova noc v MŠ Hlubočepy

"V letošním roce pořádala naše mateřská škola poprvé Noc s Andersenem, která připadla na pátek 23.3.2018. Ve školce se toho dne děti sešly v sedm hodin večer, rozloučily se s maminkami a tatínky a přichystaly se na večerní program, který paní učitelky pro děti připravily. Protože pohádky Hanse Christiana Andersena jsou pro předškolní děti trochu náročnější, provázela děti tímto večerem a nocí kniha Karla Čapka ,,Dášenka, čili život štěněte,“ která v tomto roce slaví 85. výročí svého vzniku. Děti proto poslouchaly četbu z této knihy, plnily úkoly s ní spojené, kreslily a cvičily. Překvapením večera byla i živá ,,Dášeňka,“ pejsek naší paní učitelky Kristýnky, který se té opravdové Dášeňce velmi podobá. Andersenovu noc jsme si všichni pěkně užili a ráno v osm hodin jsme se přivítali s rodiči. Všichni už se těšíme na další zábavné spinkání ve školce!"

Bc. Iva Kováčová, ředitelka MŠ

Publikováno: 06.04.2018, poslední změna: 06.04.2018