Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

ZŠ Pod Žvahovem - Den otevřených dveří

ZŠ Pod Žvahovem 463

Den otevřených dveří – 14. března, 8:00 - 11:40 - otevřená výuka, 14:00 – komentovaná prohlídka školy.

Zápis – 11. dubna od 14:00 – zápis žáků do dvou prvních tříd s kapacitou 22 dětí.

Základní devítiletá škola v krásném prostředí hlubočepských skal, obklopená zelení. Moderní otevřená škola, akcentující rodinný a komunitní charakter, procházející rozsáhlou rekonstrukcí a disponující i vlastním prostorným venkovním areálem pro rozvoj harmonického soužití dětí s okolím a s přírodou.

Škola nabízí dětem bohatý program s pestrým zastoupením sportovních i kulturních aktivit, pravidelné školy v přírodě a pestrou nabídku odpoledních kroužků přímo v budově školy. Více informací, včetně vize rozvoje školy, naleznete na webu školy www.zskorenskeho.cz/zvahov, případně na FB profilu školy -www.facebook.com/zszvahov.

Publikováno: 13.03.2018, poslední změna: 21.03.2018
Autor: Odbor Kancelář starosty