Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Anketa

Jakou tramvajovou linku ve své pravidelné trase preferujete pro obsluhu Radlic (zastávky Křížová až Radlická)?

Veřejná prezentace studie "Motolské údolí"

Finální podobu studie 1. fáze studie Motolského údolí: „Plzeňská – Vrchlického, proměna ulic Motolského údolí“ v pondělí 22. ledna 2018 veřejnosti představí autorský tým Atelieru A69.

Představeno bude zapracování připomínek do konceptu a výsledná podoba této podnětné studie, která řeší vizi celkové proměny území.

Studie vyhledává skrytý potenciál a nabízí záměry k řešení v krátkodobém, střednědobém i dlouhodobém horizontu.

Komplexně řeší urbanistický rozvoj lokality, co se týká stavebního rozvoje, vybavenosti, dopravního řešení i přírodních a rekreačních hodnot území.

Prezentace proběhne od 17 do 19 hodin v Centru architektury a městského plánovaní (CAMP) na Institutu plánování a rozvoje (IPR), Vyšehradská 57, Praha 2.

Publikováno: 09.01.2018, poslední změna: 09.01.2018
Autor: Odbor Kancelář starosty