Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Pozor - důležité

ŠMEJDI OPĚT ÚTOČÍ NA DŮVEŘIVÉ OBČANY PRAHY 5

Nevěřte tzv. šmejdům, kteří se Vám snaží podpisem smlouvy vnutit výhodnější ceny energií a tvrdí Vám, že „vše domluvila radnice či přímo starosta“. Jde o další trik, jak poškodit důvěřivé občany. Šmejdi se při podomním prodeji tradičně zaměřují zejména na důvěřivé seniory.

Radnice MČ Prahy 5 se důrazně distancuje od jakékoliv „vysoutěžené lepší ceny energií“. Žádná soutěž neproběhla a neproběhne. Apelujeme na občany, aby byli obezřetní. Nejlepší obrana, jak nenaletět podvodníkům jsou tři N:

NEKOMUNIKOVAT, NEOTVÍRAT, NEPODEPISOVAT.

Velmi často za podpis smlouvy šmejdi nabízejí drobné dárky. Pokud jste podlehli nátlaku a smlouvu podepsali, dárek NEROZBALUJTE. Snažte se od smlouvy odstoupit, dárek vrátit v neporušeném obalu a nepřijít tak o žádné peníze.

V případě jakýchkoliv pochybností se můžete obrátit na tiskové oddělení MČ Prahy 5, tel. 257 000 843

nebo přímo kontaktujte Policii ČR.

Publikováno: 13.11.2017, poslední změna: 13.11.2017
Autor: Odbor Kancelář starosty