Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Anketa

Jakou tramvajovou linku ve své pravidelné trase preferujete pro obsluhu Radlic (zastávky Křížová až Radlická)?

Večerníčkovský pohádkový les pobaví děti na Barrandově

Máte rádi večerníčkovské pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku. MČ Praha 5 a společnost Velká dobrodružství připravily na sobotu 22. 4. 2017 od 10 - 17 hodin speciální večerníčkovský pohádkový les.

Na dvoukilometrové trase na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky z pohádek. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly.  Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou zatlouct popletům hřebík a najdou uplakané  zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa  začíná v Lamačově ulici na Barrandově a vstupné je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní MČ Prahy 5 Petr Lachnit. Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

Publikováno: 10.04.2017, poslední změna: 10.04.2017
Autor: Kancelář starosty