Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Pozor - důležité

POZOR LETNÍ OMEZENÍ PRO ŘIDIČE A CESTUJÍCÍ MHD

Největší omezení pro řidiče

Dopravní omezení se budou týkat i těch nejvytíženějších komunikací v metropoli. Technická správa komunikací hl. m. Prahy bude opravovat nájezd na Barrandovský most, ulice K Barrandovu, Plzeňskou. To je přehled těch nejvýznamnějších stavebních akcí..

Změny tras tramvajových linek

Linka 9 je ve směru od Sídliště Řepy zkrácena do zastávky Nákladové nádraží Žižkov, kde je ukončena, dále pokračuje jako linka 10 směr Sídliště Řepy nebo linka 16 směr Kotlářka.

Linka 10 je ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Mezi Hřbitovy odkloněna do zastávky Nákladové nádraží Žižkov, kde je ukončena, dále pokračuje jako linka 9 směr Sídliště Řepy.

Linka 16 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Mezi Hřbitovy odkloněna do zastávky Nákladové nádraží Žižkov, kde je ukončena, dále pokračuje jako linka 9 směr Sídliště Řepy.

Linka 98 je rozdělena na dvě části – ve směru od Sídliště Řepy je zkrácena do obratiště Olšanské hřbitovy, kde je ukončena; ve směru od Spojovací je zkrácena do zastávky Ohrada, kde je ukončena, dále pokračuje jako linka 95 směr Kobylisy.

Veškeré dopravní omezení naleznete v odkazu zde ( omezení provozu metra, dalších tramvajových linek atd):

Publikováno: 23.06.2017, poslední změna: 23.06.2017
Autor: Kancelář starosty