Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Pozor - důležité

VEŘEJNÉ SETKÁNÍ K NÁVRHŮM V RÁMCI PARTICIPATIVNÍHO ROZPOČTU

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejné setkání k návrhům v rámci participativního rozpočtu.

Setkání se uskuteční 22. června od 17:30 v zastupitelském sále ÚMČ P5 (6. patro), Štefánikova 13,15.

Navrhovatelé zde krátce představí své projekty, přítomni budou i zástupci odborných útvarů, kteří momentálně prověřují realizovatelnost navrhovaných projektů a dále 1. zástupce starosty Martin Slabý.

Pokud se chcete podílet na budoucí podobě Prahy 5, spolurozhodovat, kam budou peníze investovány, diskutovat nad možnostmi a tématy a říci svůj názor, kam by se městská část měla posouvat - zúčastněte se projektu participativního rozpočtu!  Celkem pět milionů korun bude rozděleno na minimálně pět projektů – s tím, že jejich přesný počet bude vycházet z hlasování. Chcete pro Prahu 5 více? Je to na vás!

Publikováno: 12.06.2017, poslední změna: 12.06.2017
Autor: Kancelář starosty