Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Anketa

Jakou tramvajovou linku ve své pravidelné trase preferujete pro obsluhu Radlic (zastávky Křížová až Radlická)?

V Praze vzniká nové Krajské regionální centrum sdílení dobré praxe v oblasti školního stravování

V Praze vzniká nové Krajské regionální centrum sdílení dobré praxe v oblasti školního stravování. Působit bude při Základní škole Kunratice.

Vznik nového centra předpokládá Memorandum o spolupráci podepsané v těchto dnech mezi Asociací školních jídelen České republiky, Městskou částí Praha – Kunratice, Základní školou Kunratice, Státním zdravotním ústavem a Hygienickou stanicí hlavního města Prahy.

„Pevně doufám, že se do tohoto projektu zapojí i další městské části a další školy a školní jídelny v Praze, protože možnost pozitivního ovlivňování zdraví dětské populace je z mého pohledu velmi důležitá a žádoucí,“říká u příležitosti podpisu Memoranda o spolupráci ředitel Hygienické stanice hlavního města Prahy RNDr Jan Jarolímek, Ph. D., MBA.

Veškeré detaily k danému tématu obsahuje přiložená tisková zpráva, která obsahuje vyjádření také dalších vedoucích představitelů organizací a institucí, kteří Memorandum o spolupráci podepsali:

▪ Ing. Jitky Sosnovcové, ředitelky Státního zdravotního ústavu
▪ Mgr. Michala Maláta, prezidenta Asociace školních jídelen České republiky