Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

 
 
 

Novoroční přání starosty Ing. Pavla Richtera občanům Prahy 5

Milí přátelé, dámy a pánové, vážení občané, 

dovolte mi, abych Vám za sebe a za celé vedení naší městské části popřál vše nejlepší do nového roku 2018, pevné zdraví, hodně lásky, štěstí a pohody. Já osobně bych si přál, aby nás čekalo co nejméně nepředvídatelných událostí a zároveň co nejvíce těch radostných.

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům městské části za vzornou reprezentaci úřadu, hasičům, policistům a záchranářům za jejich nadstandardní pracovní nasazení, díky kterému se můžeme na území naší „pětky“ cítit každým rokem bezpečněji. Rovněž bych rád poděkoval svým koaličním partnerům, kteří vždy upřednostňují dohodu a kompromis před hádkami, jež by pouze paralyzovaly činnost úřadu.

Věřím, že rok 2018 bude pro naši městskou část rokem úspěšným. Snažíme se, aby Vám městská část poskytla co nejširší možnosti volnočasového, odpočinkového, kulturního a sportovního vyžití. Ať Vás krásné chvíle a spokojenost adventních dnů neopouští a nový rok přinese jen mnoho úspěchů a radosti. 

Ing. Pavel Richter,
starosta

Přečteno: 61647x
Publikováno: 27.12.2017, poslední změna: 27.12.2017
Autor: Odbor Kancelář starosty
Vytisknout