Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Stop diabetické slepotě

Nadační fond Dar zraku pro Vás připravil setkání na téma Stop diabetické slepotě, které se bude konat dne 30.10.2017 v Úřadu městské části Praha 5, Štefánikova ulice 13,15, a to od 17 do 19 hodin.

Hlavním bodem tohoto odpoledne je diabetická retinopatie, oční prevence a zdravý příjem a výdej. téma přednášek bude zaměřeno právě na diabetickou retinopatii, což je onemocnění zraku, které postihuje osoby s diabetem. Dozvíte se, jak o svůj zrak pečovat, čeho se vyvarovat a jaké jsou nové metody léčby.

Dalším bodem je dnes zdravý příjem a výdej, získáte informace, jak se správně stravovat a jakých chyb se vyvarovat. Přednáškami vás provedou specializovaní lékaři na dané téma, kteří rádi zodpoví veškeré vaše dotazy.

Akci v místnosti, kde zasedá zastupitelstvo páté městské části, zahájí a zaštítí starosta Prahy 5 Pavel Richter.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Podrobný program naleznete na www.darzraku.cz. Své závazné registrace, z kapacitních důvodů sálu, zasílejte, prosím, na info@darzraku.cz.

Publikováno: 25.10.2017, poslední změna: 25.10.2017
Autor: Odbor Kancelář starosty