Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

 
 
 

Sobota 14. října bude patřit školám

Akce, která tu ještě nebyla – tak se dají označit Slavnosti škol, které se uskuteční v sobotu 14. října 2017 v parku Portheimka na náměstí 14. října. Akci pořádá Kulturní centrum Prahy 5. Veřejnost čekají desítky vystoupení dětí a žáků z mateřských a základních škol Prahy 5.

 Na co se může veřejnost těšit? Z programu prozradíme vystoupení pěveckého sboru, taneční vystoupení, lidové písně, bubnování, folklór a mnoho dalšího. V 10:00 hodin zahájí celé slavnosti zástupce starosty pro oblast školství Mgr. Vít Šolle: „Jedním z cílů celé akce je podpořit spolupráci mezi školami, rodiči a zřizovatelem.“

 Akci, která bude trvat až do odpoledne bude moderovat Martin Zounar. Vedle škol vystoupí také DDM, stánky s prezentací budou mít i školy střední na území Prahy 5. „Nechceme brát tuto akci jako veletrh, ale jako setkání škol s veřejností a jejich propojení. Zveme každého, kdo si chce užít příjemně a užitečně strávený den a podpořit naše děti a žáky, kteří se připravují na celou akci velmi poctivě. Držím jim palce a těším se na jejich vystoupení,“ zve všechny zástupce starosty, Mgr. Vít Šolle.

Na akci se podílejí členové realizačního týmu projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro MČ Praha 5. Projekt je realizován z OP Výzkum, vývoj a vzdělávání a financován z Evropských strukturálních a investičních fondů.

 

Záštitu nad akcí převzal také starosta MČ Praha 5 Ing. Pavel Richter.

 

 

 

 

Přečteno: 41632x
Publikováno: 13.10.2017, poslední změna: 13.10.2017
Autor: Odbor Kancelář starosty
Vytisknout