Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad

Praha 5 opět podpořila Febiofest

Pátá městská část je opět spolupořadatelem mezinárodního filmového festivalu Febiofest, jehož 24. ročník se bude konat ve dnech 23. – 31. března v Cinestar Anděl. Městská část festival podporuje i finančně, stejně jako v předchozích letech. „Febiofest je největší všeobecný soutěžní filmový festival u nás, neboť na pražskou část navazuje ještě regionální program ve třinácti městech. Je to významná kulturní událost, která dobře prezentuje Prahu 5, Prahu a Českou republiku,“ říká starosta Radek Klíma (TOP 09), který nad akcí převzal záštitu. Městská část festival podporuje již od roku 2007, a to včetně finanční podpory, letos uvolnila čtyři sta tisíc korun. Součástí festivalu je i Juniorfest, v jehož rámci budou vysílány filmy pro děti a mládež za dotované vstupné.

Publikováno: 20.03.2017, poslední změna: 20.03.2017
Autor: Kancelář starosty